Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal: 9.Sky Bets Sport Romania - Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal

Salt la continut

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Share Topic:   del-icio-us twitter digg email facebook google stumbleupon
  • 9 Pagini +
  • « Prima
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Ultima »
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

9.Sky Bets Sport Romania

Postat 13 January 2012 - 10:21 AM (#81) Useril este offline   eugen_sky 

• Parior
  • PipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 55
  • Inregistrat: 25-August 11

http://www.capital.r...ati-159443.html

Am postat un link pentru cei interesati de o eventuala deschidere a unei francize cu o casa de pariuri din Romania si informatii legate de investitie si administarea unei astfel de francize.
0

Postat 13 January 2012 - 10:32 AM (#82) Useril este offline   ombladoon 

• Parior
  • PipPipPip
  • Postari: 95
  • Inregistrat: 02-December 06

Interesante ofertele pentru francize. Cred ca este o afacere de viitor daca esti in stare sa o gestionezi cum trebuie si daca ai capitalul necesar.
0

Postat 13 January 2012 - 07:44 PM (#83) Useril este offline   Al Pacino 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1300
  • Inregistrat: 31-July 11

Interesant insa cu siguranta trebuie o investitie mai serioasa la inceput. :hatoff:
0

Postat 13 March 2012 - 03:07 PM (#84) Userul este online   Gerrard88 

• Parior Senior
  • Grup: Moderators
  • Postari: 5402
  • Inregistrat: 02-September 10

Ce bine arata noul site de la Sky Bets. Iti e mai mare dragul sa intri pe el. http://www.sky-bets.ro:1999/
0

Postat 15 March 2012 - 08:34 AM (#85) Useril este offline   balauru83 

• Parior
  • Pip
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 15-March 12

Sky-Bet e o cea mai jaf pe fata agentie de pariuri si abia acum m-am convins!
1/1&MP toata lumea libera stie ca inseamna 1 pauza 1 final si marcheaza prima...la Sky-Bets inseamna 1/1 si marcheaza putin, dar asta nu scrie nicaieri. Am cautat toate regulamentele voastre de 3 lei si surpriza nu e nimic trecut. Deci MP inseamna totodata marcheaza prima si marcheaza putin in functie de ce castigi tu ca ei sa ti-l anuleze. Raspundeti la asta domnu moderator Eugen. Va provoc!
ph\321-1\85637 asta e biletul meu!
0

Postat 15 March 2012 - 10:14 AM (#86) Useril este offline   cezar 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 535
  • Inregistrat: 27-September 08
  • LocationBanat

Cauta bine ,caci scrie prin oferte/regulamente.
1/1&MP inseamna pauza 1/final 1 si sub 2,5 goluri asa cum 1/1&MM inseamna pauza 1/final 1 si peste 2,5 goluri.
0

Postat 16 March 2012 - 08:34 AM (#87) Useril este offline   eugen_sky 

• Parior
  • PipPipPip

Vezi postareabalauru83, la 15 March 2012 - 08:34 AM, a spus:

Sky-Bet e o cea mai jaf pe fata agentie de pariuri si abia acum m-am convins!
1/1&MP toata lumea libera stie ca inseamna 1 pauza 1 final si marcheaza prima...la Sky-Bets inseamna 1/1 si marcheaza putin, dar asta nu scrie nicaieri. Am cautat toate regulamentele voastre de 3 lei si surpriza nu e nimic trecut. Deci MP inseamna totodata marcheaza prima si marcheaza putin in functie de ce castigi tu ca ei sa ti-l anuleze. Raspundeti la asta domnu moderator Eugen. Va provoc!
ph\321-1\85637 asta e biletul meu!

Salut balauru83, dupa cum a raspuns si Cezar, pronosticul mentionat de tine nu inseamna "marcheaza putin": Conform regulamentului nostru acestea sunt regulile acestor pariuri: REGULI PENTRU PARIUL “COMBO BET”

Definitie: Pentru acest pariu, Clientul pariaza in acelasi timp pe doua pariuri legate de un singur meci, unul dintre pariuri referindu-se la rezultatul final al meciului iar celalalt referindu-se la numarul de goluri inscris in meci. Pentru ca pariul sa fie castigator, ambele pariuri exprimate trebuie sa fie corecte.
Daca un meci se intrerupe inainte de terminarea timpului regulamentar de joc pariul este nul (ANULAT).
Exemplu: 1 & 4+ = castiga gazdele si in meci se marcheaza 4 sau mai multe goluri
2 & 4+ = castiga oaspetii si in meci se marcheaza 4 sau mai multe goluri

Pe oferta detaliata de fotbal apar in dreptul pariului "Goal Range 2,5" simbolurile MM si MP (Mai Mult/Mai Putin).
Daca mai ai intrebari referitoare la regulament sau tipurile de pariuri te rog sa le postezi aici si voi incerca sa-ti raspund cat mai detaliat, regulamentu il poti gasi si pe site-ul nostru.
Cu stima, Eugen
0

Postat 12 April 2012 - 01:00 PM (#88) Useril este offline   matamare 

• Parior
  • Pip
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 10-April 12

Salut ! GSBET rules ! :hello!:
0

Postat 13 April 2012 - 12:05 AM (#89) Useril este offline   sperantza 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 2076
  • Inregistrat: 21-August 04

Agentia Skybet e destul de interesanta, cote si tipuri de pariuri destul de diversificate, pacat ca operatorii nu sunt competenti, cel putin la Braila, plus ca ar trebui sa faca ca la celelalte agentii de pariuri, gen CASA PARIURILOR, cand vrei sa pariezi sume mai mari suna la BUC si operatorul precizeaza ce suma vrei sa joci si nr de bilete si cei de la BUC spun cate accepta, la fel si la betcafe au un plafon de 1500 ron / pariu, pot pune in aplicare si cei de la Skybet aceasta metoda, asta pt ca cea cu sumele si cotele nu e respectata, eu cel putin patesc sa joc cote de 3 si ceva si abia ma lasa un bilet de 170 lei.
0

Postat 13 April 2012 - 10:38 AM (#90) Useril este offline   fafu1 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1526
  • Inregistrat: 22-January 09

Vezi postareasperantza, la 13 April 2012 - 12:05 AM, a spus:

Agentia Skybet e destul de interesanta, cote si tipuri de pariuri destul de diversificate, pacat ca operatorii nu sunt competenti, cel putin la Braila, plus ca ar trebui sa faca ca la celelalte agentii de pariuri, gen CASA PARIURILOR, cand vrei sa pariezi sume mai mari suna la BUC si operatorul precizeaza ce suma vrei sa joci si nr de bilete si cei de la BUC spun cate accepta, la fel si la betcafe au un plafon de 1500 ron / pariu, pot pune in aplicare si cei de la Skybet aceasta metoda, asta pt ca cea cu sumele si cotele nu e respectata, eu cel putin patesc sa joc cote de 3 si ceva si abia ma lasa un bilet de 170 lei.

Despre acest lucru am scris si eu in primele pagini al acestui topic dar mi-am dat seama ca pe ei nu-i intereseaza problemele intampinate de clienti.... Printre multe nedreptati , un exemplu este ca la o cota de 5,6 sa mi-o reduca , in fata, la 4,2.
Singura varianta castigatoare este sa nu mai dai pe la ei....eu asa am facut. :no:

Aceasta postare a fost editata de fafu1: 13 April 2012 - 10:39 AM

0

Postat 13 April 2012 - 01:33 PM (#91) Useril este offline   sperantza 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 2076
  • Inregistrat: 21-August 04

Eu am incercat zilele astea sa vb cu cei de la Buc, tot zic ca programul accepta mai multe bilete peste o anumita cota, spre exemplu eu am jucat azi 2 meciuri cota 7 si ceva si nu am reusit sa joc decat un singur bilet, de acu in colo fac altfel sun direct la ei si le zic vreau 3 bilete , vreau 5 bilete sa vad daca accepta varianta asta, la casa pariurilor asa se procedeaza si acolo chiar am jucat si 3000 de ron, suna si da drumul la bilete , se intampla si acolo ca din 6 bilete sa-ti accepte 2 sau 3 dar destul de rar.

Nu mai zic ca se schimba cota dupa numai 1 sau maxim 2 bilete jucate , exemplul de azi am jucat 85 de ron pe o cota de 7 si ceva , si apoi pauza , o mare pauza ca nu iti mai accepta nimic din combinatie, inexplicabil, cel de la Buc la telefon mi-a zis ca sunt pariuri speciale, pai ce treaba are ce tip de pariu joc eu, ideea e ca nu se merge pe regulile date de ei ci cotele si sumele maxime.

Aceasta postare a fost editata de sperantza: 13 April 2012 - 01:39 PM

0

Postat 22 May 2012 - 11:16 AM (#92) Useril este offline   fafu1 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip

Aceasta postare a fost editata de fafu1: 22 May 2012 - 09:29 PM

0

Postat 21 June 2012 - 08:48 AM (#93) Useril este offline   eugen_sky 

• Parior
  • PipPipPip

In aceasta luna am inclus promotia cu Taxe 0% pentru toate pariurile din agentiile Sky Bets Sport, precum si o tombola a biletelor necastigatuare. Ce parere aveti despre acestea si de asemenea ce credeti ca trebuie sa se mai introduca pe viitor in oferta Sky Bets Sp.
Astept propuneri din partea voastra pentru a aduce imbunatatiri agentiilor si ofertei Sky.
0

Postat 21 June 2012 - 01:07 PM (#94) Useril este offline   fafu1 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip

Mesaj sters si avertisment.

Daca ai nemultumiri poti sa le exprimi si intr-un mod civilizat.

marius

Aceasta postare a fost editata de marius: 21 June 2012 - 01:15 PM

0

Postat 21 June 2012 - 02:02 PM (#95) Useril este offline   fafu1 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip

Astepti propuneri?
Va bateti joc de clienti, o sa scriu pe toate forumurile de pariuri despre cum va bateti joc de clienti.
De o ora m-am intors de la agentia voastra si patesc acelasi lucru aproape de fiecare data.
Aveti regulamentul scris pe afisier, la o cota de peste 4 pot paria peste 2000 lei!
Sa va explic ce am patit azi, si cam de fiecare data cand merg la agentie....Am mai avut cateva discutii anterioare cu domnii de la skybet si mi-au raspuns ca sunt profesionist, ca pariez doar un meci pe bilet..:))
Uite , de cateva ori am pus bilete cu 2-3 meciuri cu o cota totala de peste 15 dar de fiecare data m-ati lasat sa pariez suma modica de 0 lei , in fericite cazuri 100 lei si in cele mai fericite cazuri, 200-300 lei maxim...
Azi mi-am facut o cota din 2 meciuri (japonia 1 si japonia 2 Nu inscriu oaspetii cote de 3,8 si 3,3 ) cota totala de peste 12 ..Eu as fi vrut sa apriez vreo 300 lei, s-a chinuit baiatul de la agentie vreo 20 minute sa puna macar 5 lei amarati dar nu s-a putut , va dati seama? 5 lei fututi nu m-au lasat sa pariez....Ce<b>[Cenzurat]</b> mea sa fac in continuare, sa va sun sa va intreb daca ma lasati sa pariez? si cat ma lasati sa pariez? Din frumoasa cota de 12 si ceva s-a facut vreo 6 (2,5 cu 2,5) deci ati injumatatit cota...De ce nu ati pus-o asa de la inceput?
Cand puneam un singur meci pe bilet , va intelegeam ,ca probabil credeati ca stiu vre-un blat dar de cand pun 2-3 meciuri ce scuza mai aveti??????????
Intrebarea mea principala este ce sa fac ca sa pot paria cotele voastre fara sa va bateti joc de mine , scazandu-le la jumate??????????? Sa va sun, ca sa nu strabat drumul pana la agentie???
V-am scris si mail acum cateva zile dar vad ca nu va deranjati sa-mi raspundeti.... In Oradea au fost 3 case , au mai ramas doar doua si din informatiile mele si acestea vor disparea.....de ce oare? Pt. ca nu sunteti profesionisti
0

Postat 21 June 2012 - 02:29 PM (#96) Useril este offline   eugen_sky 

• Parior
  • PipPipPip

Vezi postareafafu1, la 21 June 2012 - 02:02 PM, a spus:

Astepti propuneri?
Va bateti joc de clienti, o sa scriu pe toate forumurile de pariuri despre cum va bateti joc de clienti.
De o ora m-am intors de la agentia voastra si patesc acelasi lucru aproape de fiecare data.
Aveti regulamentul scris pe afisier, la o cota de peste 4 pot paria peste 2000 lei!
Sa va explic ce am patit azi, si cam de fiecare data cand merg la agentie....Am mai avut cateva discutii anterioare cu domnii de la skybet si mi-au raspuns ca sunt profesionist, ca pariez doar un meci pe bilet..:))
Uite , de cateva ori am pus bilete cu 2-3 meciuri cu o cota totala de peste 15 dar de fiecare data m-ati lasat sa pariez suma modica de 0 lei , in fericite cazuri 100 lei si in cele mai fericite cazuri, 200-300 lei maxim...
Azi mi-am facut o cota din 2 meciuri (japonia 1 si japonia 2 Nu inscriu oaspetii cote de 3,8 si 3,3 ) cota totala de peste 12 ..Eu as fi vrut sa apriez vreo 300 lei, s-a chinuit baiatul de la agentie vreo 20 minute sa puna macar 5 lei amarati dar nu s-a putut , va dati seama? 5 lei fututi nu m-au lasat sa pariez....Ce<b>[Cenzurat]</b> mea sa fac in continuare, sa va sun sa va intreb daca ma lasati sa pariez? si cat ma lasati sa pariez? Din frumoasa cota de 12 si ceva s-a facut vreo 6 (2,5 cu 2,5) deci ati injumatatit cota...De ce nu ati pus-o asa de la inceput?
Cand puneam un singur meci pe bilet , va intelegeam ,ca probabil credeati ca stiu vre-un blat dar de cand pun 2-3 meciuri ce scuza mai aveti??????????
Intrebarea mea principala este ce sa fac ca sa pot paria cotele voastre fara sa va bateti joc de mine , scazandu-le la jumate??????????? Sa va sun, ca sa nu strabat drumul pana la agentie???
V-am scris si mail acum cateva zile dar vad ca nu va deranjati sa-mi raspundeti.... In Oradea au fost 3 case , au mai ramas doar doua si din informatiile mele si acestea vor disparea.....de ce oare? Pt. ca nu sunteti profesionisti

Salut fafu1, tin minte ca am mai discutat despre aceste subiecte si intr-un final s-a ajunst la o intelegere reciproca. Dupa cum am raspuns si in situatile anterioare aceste "neajunsuri" si modificari de cote sunt valide pentru toate casele de pariuri din Romania, mai putin cotele "Garantate" la care agentiile au obligatia de a le mentina la fel pana la inceputul evenimentului. Eu iti multumesc pentru sesizarea facuta si in ciuda faptului ca ti-ai format o parere personala rea despre agentia Sky Bets Sport, tu in continuare pariezi la noi si este un lucru foarte bun. Dupa cum am reamintit mai sus fiecare agentie de pariuri terestra din Romania are proceduri similare si este decizia acestora cand sa modifice cotele in functie de piata si de asemenea ce sume sa accepte astfel incat sa protejeze atat pariorul cat si agentia in sine.
0

Postat 21 June 2012 - 03:39 PM (#97) Useril este offline   fafu1 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip

Cand te referi la 'sumele acceptate', nu am intalnit nicaieri sa nu pot paria macar 1 leu la cota afisata pe site! Doar la voi ma intalnesc cu astfel de situatii.
Cand am fost azi la agentia voastra, era acolo detinatorul francizei si el v-a sunat sa ii dati explicatii in legatura co modificarea cotelor desi nu s-a pariat nimic pe ele. Explicatia voastra a fost una haioasa cum ca ,,,cotele sunt mai mari ca la alte agentii..pai daca vad la doua agentii cote diferite, merg sa pun pariu la agentia cu cota cea mai mare...asta este ceva normal. Cotele nu au cum sa fie la fel la toate agentiile. Dar sa zicem ca aveti dreptate si este corect sa fie cotele la fel,....atunci nu fraieriti clientii cu cotele voastre daca nu-i lasati sa parieze pe ele...Afisati cote care se poate paria, nu le aruncati la vrajeala dupa care sa le modificati cand cineva vrea sa parieze. Probabil multe persoane au vazut cote mari la voi dar cand sa parieze au constatat ca nu pot paria,...deci va rog eu puneti ce cote vreti dar lasati oamenii sa joace pe ele.
Am un prieten la OPC, o sa-l intreb despre regulamentul biletelor rezervate online si perioada de obligativitate a unei agentii de a nu schimba cota de la generarea biletului vitual'online'.
Am cheltuit multi bani strabatand drumul pana la agentia voastra degeaba....pe nedrept.....probabil ca ar trebui sa-si faca simtita prezenta protectia consumatorului si in astfel de situatii pt. ca ce faceti voi este chiar nesimtire si bataie de joc fata de consumatori
0

Postat 21 June 2012 - 04:05 PM (#98) Useril este offline   eugen_sky 

• Parior
  • PipPipPip

Vezi postareafafu1, la 21 June 2012 - 03:39 PM, a spus:

Cand te referi la 'sumele acceptate', nu am intalnit nicaieri sa nu pot paria macar 1 leu la cota afisata pe site! Doar la voi ma intalnesc cu astfel de situatii.
Cand am fost azi la agentia voastra, era acolo detinatorul francizei si el v-a sunat sa ii dati explicatii in legatura co modificarea cotelor desi nu s-a pariat nimic pe ele. Explicatia voastra a fost una haioasa cum ca ,,,cotele sunt mai mari ca la alte agentii..pai daca vad la doua agentii cote diferite, merg sa pun pariu la agentia cu cota cea mai mare...asta este ceva normal. Cotele nu au cum sa fie la fel la toate agentiile. Dar sa zicem ca aveti dreptate si este corect sa fie cotele la fel,....atunci nu fraieriti clientii cu cotele voastre daca nu-i lasati sa parieze pe ele...Afisati cote care se poate paria, nu le aruncati la vrajeala dupa care sa le modificati cand cineva vrea sa parieze. Probabil multe persoane au vazut cote mari la voi dar cand sa parieze au constatat ca nu pot paria,...deci va rog eu puneti ce cote vreti dar lasati oamenii sa joace pe ele.
Am un prieten la OPC, o sa-l intreb despre regulamentul biletelor rezervate online si perioada de obligativitate a unei agentii de a nu schimba cota de la generarea biletului vitual'online'.
Am cheltuit multi bani strabatand drumul pana la agentia voastra degeaba....pe nedrept.....probabil ca ar trebui sa-si faca simtita prezenta protectia consumatorului si in astfel de situatii pt. ca ce faceti voi este chiar nesimtire si bataie de joc fata de consumatori

Da-mi voie sa-ti explic niste lucruri despre cote pentru a intelege umpic mai bine procedura: Cotele pentru meciuri sunt furnizate de anumite programe unde exista o baza de date cu toate agentiile mari online (bet365, bwin, pinnacle, etc.) si cotele date de acestea. In functie de volumul de bilete pariate pe un eveniment aceste cote scad sau cresc in functie de situatie sau alte situatii unde sunt meciuri suspectate de blat, etc. Aceste modificari se verifica din 15 in 15 minute, astfel cotele pot fi modificate drastin intr-un timp relativ scurt in functie de informatiile aflate despre un anumit eveniment. Agentiile de pariuri din romania pastreaza o medie constantanta una fata de cealalta pentru a nu se crea o diferenta prea mare intre cote, desigur fiecare agentie risca sa scada sau sa creasca un anumit procent pe evenimente unde vor sa atraga clientii cu oferta.

In ceea ce priveste informatia pe care vrei sa ti-o confirme prietenul tau de la OPC, acesta o sa-ti transmita ca fiecare agentie are un contract foarte solid ce acopera aceste modificari precum si alte situatii de excepti sau care pot fi interpretate gresit astfel incat sa nu aiba agentiile de suferit.
Iti multumes de raspuns si astept parerea ta in continuare fiindca un dialog civilizat poate rezolva multe neajunsuri si astfel putem si noi sa adresam anumite situatii si sa le imbunatatim unde este cazul.
O seara placuta.
0

Postat 21 June 2012 - 04:20 PM (#99) Useril este offline   fafu1 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip

Blaturi? Tu chiar ma faci sa rad. La Italia-Irlanda campionatul european era blat cand mi-ati schimbat cota pe irlanda la pauza. Cota era 11 si m-ati lasat sa pariez vreo 600 lei dupa care am mers la alta agentie sa pariez...am mai pariat acolo vreo 300 dupa care ati schimbat cota la 7. Oricum biletul l-am pierdut dar daca despre meciul acela spuneti voi ca a fost blat atunci nu mai am nimic de comentat \. In regulamentul vostru , pe care oricum nu-l respectati, scrie ca la o cota de peste 4 acceptati peste 2000 lei, la meciul asta care a fost motivul de nu m-ati lasat sa pariez mai mult de aprox 900 lei? :D hai ca-s curios...
Repet intrebarea mea de mai sus, chiar nu se poate sa va sun inainte sa pariez , ? sa nu merg degeaba pana la agentie...ASTEPT RASPUNS
Stima :D
0

Postat 25 June 2012 - 11:02 AM (#100) Useril este offline   eugen_sky 

• Parior
  • PipPipPip

Vezi postareafafu1, la 21 June 2012 - 04:20 PM, a spus:

Blaturi? Tu chiar ma faci sa rad. La Italia-Irlanda campionatul european era blat cand mi-ati schimbat cota pe irlanda la pauza. Cota era 11 si m-ati lasat sa pariez vreo 600 lei dupa care am mers la alta agentie sa pariez...am mai pariat acolo vreo 300 dupa care ati schimbat cota la 7. Oricum biletul l-am pierdut dar daca despre meciul acela spuneti voi ca a fost blat atunci nu mai am nimic de comentat \. In regulamentul vostru , pe care oricum nu-l respectati, scrie ca la o cota de peste 4 acceptati peste 2000 lei, la meciul asta care a fost motivul de nu m-ati lasat sa pariez mai mult de aprox 900 lei? :D hai ca-s curios...
Repet intrebarea mea de mai sus, chiar nu se poate sa va sun inainte sa pariez , ? sa nu merg degeaba pana la agentie...ASTEPT RASPUNS
Stima :D

Draga Fafu, chiar nu inteleg care este problema cu aceste modificari de cote. Cota s-a modificat din 11 in 7 deoarece cota Italiei s-a modificat de la 1.20 in 1.25, generand absolut normal o scadere a cotelor pentru Irlanda. In loc sa discutam de ce a crescut cota la Italia (si implicit toate pariurile speciale pentru aceasta echipa), lucru cu siguranta apreciat de catre clienti, discutam despre scaderea cotelor pe echipa non-favorita, lucru care este absolut normal. Aceste modificari nu au avut evident nici o legatura cu tine si pariurile pe care le-ai facut.
Modificari de acest gen apar la toate firmele de pariuri. Atunci cand Public Bet, Stanley sau orice alta firma de pariuri, modifica (creste) cota la Spania sa zicem din 1.90 in 2.00, pentru Portugalia, toate cotele speciale se modifica (scad), aparand diferente chiar si mult mai mari decat ceea ce ai sesizat tu. Asemenea exemple apar zilnic. In consecinta, mergand pe rationamentul tau nu mai trebuie sa jucam la nici o casa de pariuri, din Romania sau de oriunde din lume!
In legatura cu limitele de acceptare a pariurilor, ele nu fac parte din regulamentul de pariuri al firmei. Aceste limite de acceptare a pariurilor afisate in agentie, au ca scop informarea generala a clientilor inainte de a paria efectiv, in legatura cu sumele ce urmeaza a fi acceptate. Aceste reguli au un caracter informativ si asa cum si este precizat in aceste reguli, sumele acceptate pot sa difere in functie de natura pariului efectuat. In legatura cu ceea ce ai afirmat anterior ca nu ai putut paria deloc pe o anumita cota (nici macar 2 lei), aceasta afirmatie este complet neadevarata deoarece firma noastra nu are nici un fel de limita de acceptare a pariurilor impusa pentru pariurile cu suma mica. Nici un pariu cu miza 2 – 5 – 10 lei samd., nu va intra din procesul de confirmare automata a biletelor de la sediul central si in consecinta daca doreai sa efectuezi un asemenea pariu era imposibil sa te lovesti de un refuz.
Nu inteleg de ce ai aceasta atitudine rautacioasa fata de firma noastra. Suntem practic singura firma de pariuri din Romania care a facut pasul de a purta aceste discutii publice cu clientii, si facem acest lucru pentru a asigura informarea corecta a acestora si transparenta cu privire la procesul de pariere.
Suntem singura firma care pune la dispozitia clientilor un serviciu de asistenta online pentru clienti si de asemenea suntem una dintre singurele firme la care clientii pot suna si intra in legatura imediat si direct cu reprezentantii departamentului de pariuri in vederea lamuririi oricaror probleme!
Este normal sa lamurim orice problema si fiecare este liber sa se exprime cum doreste, dar nu cred ca tonul pe care sunt purtate discutiile este normal, luand in considerare locul de desfasurare al discutiilor si problemele discutate.
Cu stima Eugen.

Aceasta postare a fost editata de eugen_sky: 25 June 2012 - 11:12 AM

0

Arata acest topic

• 9 Pagini +
  • « Prima
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Ultima »
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Biletul zilei, Predictii fotbal, Pariuri sportive, Rezultate live, Clasamente fotbal, Statistici fotbal, Case pariuri

Skin si limba