Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal: 10.Get's Bet (ex-Empire Betting) - Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal

Salt la continut

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Share Topic:   del-icio-us twitter digg email facebook google stumbleupon
Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

10.Get's Bet (ex-Empire Betting)

Postat 12 December 2011 - 12:43 PM (#1) Useril este offline   admin_pariuri 

• Administrator
  • Grup: Administrators
  • Postari: 1387
  • Inregistrat: 13-August 11

Topic dedicat oricaror discutii legate de agentia de pariuri offline Empire Betting.

http://www.e-pariuri...ire-betting.php
0

Postat 13 March 2012 - 03:08 PM (#2) Useril este offline   Gerrard88 

• Parior Senior
  • Grup: Moderators
  • Postari: 5438
  • Inregistrat: 02-September 10

EmpireBetting a tras obloanele cu ceva timp in urma si au postat un anunt cum ca se vor muta pe alt site.

http://www.empirebetting.ro/
0

Postat 19 September 2012 - 12:47 AM (#3) Useril este offline   Gerrard88 

• Parior Senior
  • Grup: Moderators
  • Postari: 5438
  • Inregistrat: 02-September 10

Din fosta Empire, a luat fiinta o noua casa de pariuri care se numeste Get'sBet.

http://www.getsbet.ro/
0

Postat 29 October 2012 - 09:22 AM (#4) Useril este offline   CiocioSUD 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 263
  • Inregistrat: 06-February 10

Duminica, sau precis in weekend, sunt obisnuit sa joc bilete si offline avand in vedere ca, eu unul, traiesc altfel meciurile, intr-un pub, cu prietenii, uitandu-ma la tv cu un oarecum suspans.Asadar as putea spune ca ieri a fost una dintre zilele norocoase si totodata ghinioniste, unul dintre biletele jucate fiind castigat, insa...'cuponul' l-am rupt (inca nu e 100% fragil, se mai tine intr-o bucata) in timpul meciului Newcastle-WBA, in minutul 93 la scorul de 1-1, iar la cateva secunde gazdele marcase golul de victorie, asadar biletul fiind castigator.Intrebarea mea este daca agentia imi va restitui castigul :hatoff:
0

Postat 29 October 2012 - 10:28 AM (#5) Useril este offline   kelppa 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 826
  • Inregistrat: 01-September 10

Vezi postareaCiocioSUD, la 29 October 2012 - 09:22 AM, a spus:

Duminica, sau precis in weekend, sunt obisnuit sa joc bilete si offline avand in vedere ca, eu unul, traiesc altfel meciurile, intr-un pub, cu prietenii, uitandu-ma la tv cu un oarecum suspans.Asadar as putea spune ca ieri a fost una dintre zilele norocoase si totodata ghinioniste, unul dintre biletele jucate fiind castigat, insa...'cuponul' l-am rupt (inca nu e 100% fragil, se mai tine intr-o bucata) in timpul meciului Newcastle-WBA, in minutul 93 la scorul de 1-1, iar la cateva secunde gazdele marcase golul de victorie, asadar biletul fiind castigator.Intrebarea mea este daca agentia imi va restitui castigul :hatoff:

Sunt cazuri si cazuri,acum depinde de agentie,casa,fata de la ghiseu...Un amic a patit la fel,apoi l-a lipit si n-au fost probleme ca sa-si ridice castigul.Bata!
0

Arata acest topic

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Biletul zilei, Predictii fotbal, Pariuri sportive, Rezultate live, Clasamente fotbal, Statistici fotbal, Case pariuri

Skin si limba