Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal: Combinatii numere/Loto - Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal

Salt la continut

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Share Topic:   del-icio-us twitter digg email facebook google stumbleupon
Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Combinatii numere/Loto

Postat 19 April 2012 - 11:38 PM (#1) Useril este offline   Hugocopterul 

• Parior
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 3
  • Inregistrat: 17-April 12

Salutare, am citit pe aici cateva zile sa gasesc ceva ce m-ar interesa dar nu am gasit decat din partea lui Raul, ceva cat de cat interesant cu sistemul de la Win For Life mai precis ( Scheme reduse pentru sistemul de LOTO )Era foarte ok ceea ce a explicat el acolo dar nu prea ma ajutat cu nimic...Adica, daca pui (7 NUMERE din cele 10 extrase la WIN FOR LIFE) Ai un castig de ti-e rusine sa mergi sa iti ridici castigul, Ok, am deviat de la subiect...In concluzie ceea ce as dorii eu este:

O metoda prin care pot gasii toate combinatiile de cate 10 numere din 20! Adica am numerele de la 1 la 20, vreau sa gasesc toate combinatiile posibile intre aceste numere, Exemplu(2,3,4,8,10,12,,13,17,18,19...si asa mai departe)

Astept raspunsurile voastre...

Va multumesc

O zi placuta! :topbet:
0

Postat 20 April 2012 - 09:53 AM (#2) Useril este offline   adosoniu 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 214
  • Inregistrat: 29-June 10

Hugocopterul, la 19 April 2012 - 11:38 PM, a spus:

Salutare, am citit pe aici cateva zile sa gasesc ceva ce m-ar interesa dar nu am gasit decat din partea lui Raul, ceva cat de cat interesant cu sistemul de la Win For Life mai precis ( Scheme reduse pentru sistemul de LOTO )Era foarte ok ceea ce a explicat el acolo dar nu prea ma ajutat cu nimic...Adica, daca pui (7 NUMERE din cele 10 extrase la WIN FOR LIFE) Ai un castig de ti-e rusine sa mergi sa iti ridici castigul, Ok, am deviat de la subiect...In concluzie ceea ce as dorii eu este:

O metoda prin care pot gasii toate combinatiile de cate 10 numere din 20! Adica am numerele de la 1 la 20, vreau sa gasesc toate combinatiile posibile intre aceste numere, Exemplu(2,3,4,8,10,12,,13,17,18,19...si asa mai departe)

Astept raspunsurile voastre...

Va multumesc

O zi placuta! :topbet:

Vrei un program care sa-ti dea combinari de 20 luate cate 10? sau vrei sa mai aplici si alte filtre pe combinarile astea?

La inceput trebuie sa gasesti cele 20 de numere, sa ai o metoda care sa-ti mareasca sansele ca in cele 20 sa fie cat mai multe din cele castigatoare. Apoi vine o metoda prin care din cele combinari de 20 luate cate 10 sa alegi cumva pe cele cu o acoperire mai buna tot pentru a iti creste sansele de castig.

Stii de www.expertlotto.com? Este un soft bun pentru loto.
0

Postat 20 April 2012 - 11:01 AM (#3) Useril este offline   Hugocopterul 

• Parior
  • PipPip
  • Postari: 3
  • Inregistrat: 17-April 12

adosoniu, la 20 April 2012 - 09:53 AM, a spus:

Vrei un program care sa-ti dea combinari de 20 luate cate 10? sau vrei sa mai aplici si alte filtre pe combinarile astea?

La inceput trebuie sa gasesti cele 20 de numere, sa ai o metoda care sa-ti mareasca sansele ca in cele 20 sa fie cat mai multe din cele castigatoare. Apoi vine o metoda prin care din cele combinari de 20 luate cate 10 sa alegi cumva pe cele cu o acoperire mai buna tot pentru a iti creste sansele de castig.

Stii de www.expertlotto.com? Este un soft bun pentru loto.

EDIT: Ma poti ajuta te rog frumos pentru inceput cum sa folosesc respectivul program,crezi ca ai timp sa'mi explici pe messenger cativa pasi pentru inceput? crist_0804 daca ai timp! Multumesc!

Aceasta postare a fost editata de Hugocopterul: 20 April 2012 - 11:23 AM

0

Arata acest topic

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Biletul zilei, Predictii fotbal, Pariuri sportive, Rezultate live, Clasamente fotbal, Statistici fotbal, Case pariuri

Skin si limba