Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal: Loto Polonia - Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal

Salt la continut

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Share Topic:   del-icio-us twitter digg email facebook google stumbleupon
  • 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Loto Polonia

Postat 27 February 2013 - 07:08 PM (#21) Useril este offline   D3VIL 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 333
  • Inregistrat: 06-December 05

Vezi postareacrimson, la 27 February 2013 - 06:50 PM, a spus:

ma asteptam sa am un schimb de informatii real, dar vad ca nu e cazul.

Ce vrei sa afli? Vrei adevarul? Adevarul este ca NIMENI NICIODATA nu o sa gaseasca o formula castigatoare la pariuri. Nici la fotbal, basket, loto, curse de caini si alte tampenii. Totul este PROBABILITATE si atunci cand cota este mai mica decat probabilitatea poti sa iti dai sufletul lu' necuratu ca nu vei gasi acea formula. Stii ce facem noi aici? Pierdem timpul. Mai trece timpul. Ne amagim. Speram ca poate poate... Tin minte ca mai demult facusem eu pe foaie o strategie la pariuri, o schema desfasurata care dadea intotdeauna profit indiferent de rezultat. Eram asa de entuziasmat... Ma gandeam cum sa ma duc la mai multe case de pariuri sa pun o parte din bilete la fiecare sa nu se prinda nimeni de "gaselnita" mea. Pana am refacut calculele si... teapa ! Am fost asa dezamagit. Pariuri LIVE cu sume mari ? Azi esti sus, maine esti jos, am vazut si auzit despre oameni care si-au bagat bunuri din casa la amanet si s-au imprumutat la camatari sa plateasca datoriile...

ADEVARUL este ca NIMENI nu traieste din pariuri, nu se imbogateste din pariuri. A, ba da. Mint. Casele de pariuri castiga. Si stii de ce? Pentru ca ele se bazeaza pe natura umana, aceea de a castiga un ban usor, nemuncit. Pentru ca in fiecare zi se naste un fraier.

Ia spune-mi cat de reala a fost asta ?
0

Postat 27 February 2013 - 07:19 PM (#22) Useril este offline   crimson 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1893
  • Inregistrat: 12-August 08

A fost reala.

Chestia e ca si pe tine te vad zi de zi pe forumul asta, din ce invarti contorul la curent? Poate ca lucrezi in domeniu, mai raspunzi clientilor prin email. Cat poti sa primesti pt asta pe luna, vreo 2-300 de euro?

Stai linistit ca n-ai nimic in plus fata de mine.
0

Postat 27 February 2013 - 07:30 PM (#23) Useril este offline   D3VIL 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip

Vezi postareacrimson, la 27 February 2013 - 07:19 PM, a spus:

A fost reala.

Chestia e ca si pe tine te vad zi de zi pe forumul asta, din ce invarti contorul la curent? Poate ca lucrezi in domeniu, mai raspunzi clientilor prin email. Cat poti sa primesti pt asta pe luna, vreo 2-300 de euro?

Stai linistit ca n-ai nimic in plus fata de mine.

Nu-i problema ta. Eu ma refeream strict la pariuri.
0

Postat 27 February 2013 - 07:39 PM (#24) Useril este offline   crimson 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1893
  • Inregistrat: 12-August 08

Un covrig pe zi macar?

Oricum ghinion, nu mi-am facut niciodata vreun cont de pe un referral.
0

Postat 27 February 2013 - 07:46 PM (#25) Useril este offline   D3VIL 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip

Vezi postareacrimson, la 27 February 2013 - 07:39 PM, a spus:

Un covrig pe zi macar?

Oricum ghinion, nu mi-am facut niciodata vreun cont de pe un referral.

Ce referal frate? Eu lovesc in casele de pariuri spunand ca nu ai cum sa castigi si tu crezi ca eu lucrez cu ele? Las-o mai usor cu iarba. Am eu vre-un link ceva, vre-un paid pick?
0

Postat 27 February 2013 - 08:56 PM (#26) Useril este offline   mario1001 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 3184
  • Inregistrat: 10-March 08

fratilor nu va certati! cu crimson am lucrat ceva timp si stiu ca e un baiat de zahar, D3 ne va da in curand un rezultat cu binomiala, vine si reloaded cu plasele, ce mai am si eu si incropim un stil de joc, stati calmi!
1

Postat 21 January 2014 - 10:45 AM (#27) Useril este offline   negoken 

• Parior
  • PipPipPip
  • Postari: 23
  • Inregistrat: 12-January 12

Va prezint o metoda de alegere a numerelor favorite pentru polonia multi 2 .

Pentru acest lucru trebuie sa ne folosim de numerele iesite la extragerea anterioara la polonia multi 1 (http://www.lotto.pl/...yniki-i-wygrane).
Mai exact realizam o lista cu numere favorite din care alegem 3 numere favorite.

pas 1. ne uitam la extragerea anterioara polonia multi 1 si alegem toate numerele consecutive din cele 20 extrase

pas 2.selectam primele 3 numere din lista de numere favorite (care au iesit ca numere consecutive la extragerea anterioara ) dupa clasamentul de statistici ,mai exact primele 3 numere cu cea mai mare frecventa de aparitie ( http://lotopolonia24...i-loto-polonia/ ).

pas 3.odata alese aceste 3 numere favorite poti fi jucate casistem 2,3/3 (recomandat) sau simplu 3/3 si asociate unei metode preferate gen :Martingale,Fibonacci sau FLAT.

exemplu practic: numere multi 1 extrase in data de 20 ianuarie 2014 :1012141619202124293643465253555661636479

alegem numerel consecutive :

192021
5253
6364

apoi selectam primele numere ca frecventa de aparitie(numere cele mai extrase):

632021

Acestea vor fi cele 3 numere favorite pentru urmatoarea extragere multi 2 polonia

Acum numerele extrase la polonia multi 2 20 ianuarie:

2671420212226354344464750596063647276

Dupa cum se vede au iesit toate cele 3 numere.

Acum sa vedem pentru astazi 21 ianuarie.Ateptam extragerea multi 1 mai intai!
Pana atunci succes tutror!
0

Postat 09 February 2014 - 03:12 PM (#28) Useril este offline   bebi 

• Parior
  • Pip
  • Postari: 1
  • Inregistrat: 04-January 14

salutare ,sunt nou pe aici

ma poate ajuta cineva cu o idee,rezolvare ,,

am un fisier in care sunt rezultatele de la polonia multi ca cel atasat

si vreau sa caut un grup de numere ,de 7 nr de exemplu ,pe care le pun in randu 1 coloanele CF CG CH CI CJ CK CL in coloana CN indica de cate ori se gaseste aceea varinata in rezultate,
vreau ca numerele care le caut cele 7 sa fie evidentiate in rezultate cu culoarea rosie pt a putea fi vizibile,de ex nr 7 acolo unde este gasit in rezultate sa fie evidentiat cu rosu.

attachment=25806:din 20.xlsx]

Fisiere atasate

Aceasta postare a fost editata de bebi: 09 February 2014 - 03:13 PM

0

Arata acest topic

• 2 Pagini +
  • 1
  • 2
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Biletul zilei, Predictii fotbal, Pariuri sportive, Rezultate live, Clasamente fotbal, Statistici fotbal, Case pariuri

Skin si limba