Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal: Champions League 26-27 Noiembrie - Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal

Salt la continut

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Share Topic:   del-icio-us twitter digg email facebook google stumbleupon
  • 6 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ultima »
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Champions League 26-27 Noiembrie Evaluare topic: -----

Postat 12 November 2013 - 02:57 PM (#1) Useril este offline   hkecstasy 

• Parior
  • PipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 9
  • Inregistrat: 12-November 13

Imagine postata
0

Postat 12 November 2013 - 02:58 PM (#2) Useril este offline   hkecstasy 

• Parior
  • PipPip

Pareri despre Celtic-AC Milan ?
0

Postat 12 November 2013 - 03:39 PM (#3) Useril este offline   BillyR23 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 732
  • Inregistrat: 24-September 10

Inca-i "devreme" sa pui ceva pe aceasta etapa de UCL, joaca nationalele si se pot accidenta jucatori importanti de la echipele angrenate in aceasta competitie... Dar la prima vedere ar merge jucat pe Milan, au lot net superior plus o victorie aici le-ar asigura calificarea in primavara UCL(in conditiile in care Barca nu pierde cu Ajax) :)
0

Postat 12 November 2013 - 04:08 PM (#4) Useril este offline   hkecstasy 

• Parior
  • PipPip

stiu ca este devreme dar pariorii deja se gandesc pe cine sa parieze :D/>
eu sunt unul dintre ei

Aceasta postare a fost editata de hkecstasy: 12 November 2013 - 04:08 PM

0

Postat 12 November 2013 - 11:08 PM (#5) Userul este online   adrian1981 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 6314
  • Inregistrat: 15-March 06

Schalke e :topbet:/>

Aceasta postare a fost editata de adrian1981: 12 November 2013 - 11:09 PM

1

Postat 17 November 2013 - 10:37 PM (#6) Useril este offline   rossalen 

• Parior
  • PipPip
  • Inregistrat: 17-November 13

Vezi postareaadrian1981, la 12 November 2013 - 11:08 PM, a spus:

Schalke e :topbet:/>/>

Sincer nu mi se pare chiar asa top bet...intradevar are sanse destul de mari sa castige...dar Schalke s'a chinuit cu Basel...abia i-a dat 1-0...iar eu din meciurile Stelei cu Basel nu mi'a lasat o impresie buna Basel...mi s'a parut sub Steaua...doar norocul e de ea...iar Schalke s'a chinuit destul si cu Steaua chiar daca a fost 3-0...scorul a fost asa mare pt ca asa suntem noi romanii...daca primim 1 gol, dupa primim 10...mie imi e cam frica sa pariez pe Schalke...tare imi e ca o sa faca egal
0

Postat 17 November 2013 - 11:07 PM (#7) Useril este offline   rossalen 

• Parior
  • PipPip

Atletico Madrid clar este peste Zenit si are o cota foarte foarte frumoasa!...dar avand in vedere ca ei deja au 12 puncte,iar locul 2 abia cu 5 puncte, deci sunt deja calificati! si mai ales ca au si o sansa destul de buna la campionat, ma face sa cred ca nu vor aborda prea serios meciul...deci nu prea m'ar tine sa pariez pe acest meci...
Barcelona are si ea o cota destul de frumoasa, avand in vedere diferenta clara de valoare! Barcelona joaca foarte slab! dar indiferent de jocul lor foarte slab, eu mizez pe sclipirile lui Messi si Neymar care pot aparea oricand! mai ales contra unei echipe de nivel mediu precum este Ajax:)...deci merg pe mana Barcelonei!
Arsenal mi se pare ca are o cota prea mica...totusi Marseille se poate dovedi oricand a fi o echipa incomoda!:)...daca ar fi sa pariez 100 ron pe un bilet aici as avea oleaca dubii...mai degraba as merge pe 1X
Basel- Chelsea, clar merg pe Chelsea!...nu imi pot explica cum au reusit sa ii dea 2 goluri lui Chselea, avand in vedere ca in meciul retur cu Steaua abia si'au creat o ocazie si aia chinuita vai de steaua ei...
Borussia Dortmund- Napoli, merg pe o victorie sigura a lui Dortmund...meciul tur a fost o greseala...au primit si rosu cei de la Dortmund...mie personal mi'a dovedit Napoli ca inca nu este pregatita sa joace contra echipelor de 5 stele gen :Arsenal(a pierdut cu 2-0) sau gen Juventus(i'au batut cu 3-0 si au facut ce au vrut din cei de la Napoli)..
Celtic- AC Milan...Milan are o cota foarte frumoasa!:)...merg pe mana lui Milan desi joaca foarte slab in ultima vreme...
Porto - Austria Viena no comment!:)
Steaua- Schalke as merge pe un X2...si Schalke joaca destul de slab..
Cska Moscova- Bayern- clar Bayern!...dar poate ar fi un pont si sa risti pe un "ambele marcheaza"...rezultatul chinuit in meciul Viktoria Plzeň 0-1 Bayern...imi da putina incredere ca cei de la Cska vor fi in stare sa marcheze un gol...dar e destul de riscant intradevar:-?
Anderlecht- Benfica as merge pe Benfica...dar parca mai sigur ar merge un X2..
Leverkusen-Manchester U as merge pe X...2 echipe foarte slabe parerea mea...
Juventus -Copenhaga este clar ca Juventus va castiga...mai ales ca este obligata sa trateze foarte serios acest meci si are numai varianta victoriei!:)
Man City-Plzen clar M. City...nu cred ca mai e nevoie de argumente
PSG-Olimpiakos...as merge pe PSG...dar nu mi se pare asa sigur avand in vedere ultimul rezultat PSG 1-1 Anderlecht...
Real Madrid- Galatsaray...are o cota prea mica si nu mi se pare ca se merita sa pariezi...cu toate ca ei au castigat in tur cu 6-1...Galatsaray a avut destul momente bune cu Real! asta daca v'ati uitat la meci...si mai ales ca ei sunt calificati deja!:)
Sahtior-Real Sociedad...probabil multi veti paria pe Sahtior, dar nu stiu ce sa zic...mi se pare un meci in care pot aparea surprize...
0

Postat 17 November 2013 - 11:16 PM (#8) Useril este offline   rossalen 

• Parior
  • PipPip

Vezi postareahkecstasy, la 12 November 2013 - 02:58 PM, a spus:

daca ai de gand sa pariezi un bilet de 5/10 lei eu zic sa te risti sa pui pe Milan...daca pariezi mai mult eu zic pentru orice siguranta sa mergi pe X2...Milan joaca slab dar totusi mi se pare peste Celtic..
chiar astept si eu pareri la acest meci:-?
0

Postat 18 November 2013 - 12:00 PM (#9) Useril este offline   hkecstasy 

• Parior
  • PipPip

messi s-a accidentat.sa mergem totusi pe Barca nu?

eu totusi am ales sa joc pe Barca 200 de lei pe o cota de 1.50

Aceasta postare a fost editata de hkecstasy: 18 November 2013 - 12:02 PM

0

Postat 18 November 2013 - 02:18 PM (#10) Useril este offline   rossalen 

• Parior
  • PipPip

Vezi postareahkecstasy, la 18 November 2013 - 12:00 PM, a spus:

messi s-a accidentat.sa mergem totusi pe Barca nu?

eu totusi am ales sa joc pe Barca 200 de lei pe o cota de 1.50

doar pe Barcelona ai de gand sa pariezi? si eu am de gand sa pariez 300 de lei...daca mai pariezi si pe alte echipe imi poti spune si mie la ce bilet te'ai gandit? asa pt comparatie...:-? sa imi fac o idee
0

Postat 18 November 2013 - 02:26 PM (#11) Useril este offline   rossalen 

• Parior
  • PipPip

credeti ca Chselsea se poate impiedica de Basel pt a 2a oara ? mie mi se pare cam greu....chiar astept parerile voastre...pt ca am de gand sa pariez destul de masiv pe meciul asta...
0

Postat 18 November 2013 - 04:20 PM (#12) Useril este offline   hkecstasy 

• Parior
  • PipPip

doar pe Barcelona am pus dar mai merge si Juventus, Man City, Borussia D si Real M.
0

Postat 18 November 2013 - 04:51 PM (#13) Useril este offline   Bakhus 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 2471
  • Inregistrat: 01-October 05

Chelsea nu este calificata matematic astfel ca are nevoie de cel putin un punct aici pentru calificare si de victorie pentru a-si asigura primul loc si pentru a beneficia de un adversar mai slab cotat in faza urmatoare! Sahtior deasemenea trebuie sa bata si nu vad pe Sociedad in stare sa fure nici macar un punct echipei lui Lucescu!

edit: Sa ne gandim putin si la orgoliul englezilor si al lui Mourinho, dupa ce au pierdut pe teren propriu in fata lui Basel! Si daca joaca cu echipa a doua, tot au prima sansa cu Basel

Aceasta postare a fost editata de Bakhus: 18 November 2013 - 04:56 PM

0

Postat 18 November 2013 - 07:07 PM (#14) Useril este offline   rossalen 

• Parior
  • PipPip

Vezi postareaBakhus, la 18 November 2013 - 04:51 PM, a spus:

Chelsea nu este calificata matematic astfel ca are nevoie de cel putin un punct aici pentru calificare si de victorie pentru a-si asigura primul loc si pentru a beneficia de un adversar mai slab cotat in faza urmatoare! Sahtior deasemenea trebuie sa bata si nu vad pe Sociedad in stare sa fure nici macar un punct echipei lui Lucescu!

edit: Sa ne gandim putin si la orgoliul englezilor si al lui Mourinho, dupa ce au pierdut pe teren propriu in fata lui Basel! Si daca joaca cu echipa a doua, tot au prima sansa cu Basel

Multumesc!:D apreciez ca mi;ai raspuns...la Chelsea parca mi'ai dat o siguranta!:D...dar la Real Sociedad nu stiu ce sa zic...da in mod normal nu ar trebui sa le puna probleme celor de la Sahtior...dar daca e sa prinda o zi buna cei de la Sociedad,oricand pot sa le smulga un punct celor de la Sahtior...care nu mi se par net superiori celor de la Sociedad...
0

Postat 18 November 2013 - 07:11 PM (#15) Useril este offline   rossalen 

• Parior
  • PipPip

Vezi postareahkecstasy, la 18 November 2013 - 04:20 PM, a spus:

doar pe Barcelona am pus dar mai merge si Juventus, Man City, Borussia D si Real M.

intradevar merge sa pui pe Barcelona,Juve,City si Borussia...la Real am putin o retinere...nu stiu daca te'ai uitat in meciul tur Galatsaray 1-6 Real Madrid...aproape o repriza intreaga cei de la Galatasary au fost peste cei de la Real, doar nesansa a facut ca Galatasaray sa nu deschida scorul...sper sa nu se lase pe tanjeala Realul si sa faca vreo surpriza cu Galata:D...Multumesc pentru raspuns!:D
0

Postat 18 November 2013 - 07:57 PM (#16) Userul este online   nadgob 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1469
  • Inregistrat: 20-January 12

mergeti cu incredere pe schalke, vor juca la victorie pe un stadion semipustiu contra unei echipe fara nici un dzeu in liga
0

Postat 24 November 2013 - 11:13 PM (#17) Useril este offline   ombladon26 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 886
  • Inregistrat: 01-September 09

Dortmund desi are mari probleme in defensiva este obligata sa castige cu Napoli, si cred ca dupa umilinta cu Bayern va reusi victoria. Lucescu de asemenea este obligat sa bata Sociedadu insa Shahtioru anu asta e intr-o vizibila scadere, deci mai degraba NO BET. Cat despre Schalke, nu mi se pare mare echipa, un egal e cel mai probabil din punctul meu de vedere.
0

Postat 24 November 2013 - 11:24 PM (#18) Useril este offline   BladeBt 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 623
  • Inregistrat: 15-November 08
  • LocationBotosani

Vezi postareahkecstasy, la 12 November 2013 - 02:58 PM, a spus:

La cum joaca Milan sezonul asta nu m-ar mira sa se impuna Celtic, desi parerea mea este ca trebuie evitat meciul asta.
0

Postat 25 November 2013 - 01:02 AM (#19) Useril este offline   galisandru 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1538
  • Inregistrat: 16-June 09

Dortmund - Napoli pare un meci clar de over, marcheaza ambele. Pentru 1X2 nu sunt lamurit, trebuie asteptate exact formatiile de start. Managerul italienilor Rafa Benitez stie sa abordeze meciurile decisive si datorita conjuncturii poate sa profite de situatia mai neplacuta a nemtilor care sunt vaduviti de absenta multor piese de baza - Subotic, Pisczek, Hummels, Gundogan.
0

Postat 25 November 2013 - 01:11 AM (#20) Useril este offline   Bakhus 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 2471
  • Inregistrat: 01-October 05

Revenim cu convingerea ca Chelsea va castiga cu Basel ( nu m-as mira chiar sa le dea vreo 3-4 boabe )

A sosit vremea revansei! Cota pentru victoria lui Chelsea este deja in scadere asa ca o sa ma grabesc. Primul motiv pentru care o sa mizez pe Chelsea este acelasi al valorii jucatorilor, englezii fiind cu 2 clase peste celelalte echipe din grupa. Al doilea ar fi faptul ca Chelsea inca nu este calificata matematic ( desi e foarte greu sa piarda calificarea avand in vedere ca ultimul meci il joaca acasa cu Steaua ). Ei au nevoie de 1 punct aici pentru a-si asigura si matematic prezenta in urmatoarea faza. Totusi, nu vad Chelsea jucand la egal. Nu il ultimul rand, trebuie sa aducem in discutie orgoliul ranit al lui Mourinho si al jucatorilor de la Chelsea, care au pierdut chiar pe teren propriu cu Basel in primul meci. Daca Schalke a batut pe acest teren si Steaua ar fi trebuit sa bata si ea, sansele ca Chelsea sa castige sunt cu atat mai mari ( si daca, sa presupunem ca Mourinho nu ar baga toti titularii de drept )
0

Arata acest topic

• 6 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ultima »
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Biletul zilei, Predictii fotbal, Pariuri sportive, Rezultate live, Clasamente fotbal, Statistici fotbal, Case pariuri

Skin si limba