Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal: Multibet - Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal

Salt la continut

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Share Topic:   del-icio-us twitter digg email facebook google stumbleupon
Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Multibet

Postat 01 October 2006 - 07:27 AM (#1) Useril este offline   proff 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 739
  • Inregistrat: 20-June 05

am primit urmatorul e-mail de la multibet: \"Multibet will cease trading on 1 October 2006. Any requests for refunds should be processed through the website in the usual manner and they will be refunded to you as promtly as possible.\"poate sa ma ajute cineva sa-mi spuna despre ce este vorba?De ce nu-mi raspunde nimeni? Chiar nu are nimeni cont la Multibet? Am incercat sa-mi retrag banii si vad ca nu primesc nici un mesaj de la ei.. deja ma ingrijoareaza situatia:conf:[Edited on 3-10-2006 by proff]
0

Postat 10 October 2006 - 08:44 PM (#2) Useril este offline   andmal 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1883
  • Inregistrat: 12-April 06

eu nu auzisem de ei pana la tine.. intru si io sa citesc:))))))
0

Postat 10 October 2006 - 08:46 PM (#3) Useril este offline   andmal 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1883
  • Inregistrat: 12-April 06

oooooo sunt australieni astia.. mie insa mi suna a agentie fantoma.. www.multibet.com e clar ca ai depus prin visa... sper ca nu multi bani.. nu stiu cum sa te ajut sau sa te sfatuiesc.. scoate ti banii si fugi de ei..!!!! nu STIU cum ai reusit contraperformanta de a depune la asa o agentie.. :heul: BAFTA![Edited on 10-10-2006 by andmal]
0

Postat 10 October 2006 - 09:19 PM (#4) Useril este offline   warmaster 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 100
  • Inregistrat: 20-September 06

In caz ca te mai ajuta cu ceva: nici eu nu am auzit de ei.
0

Postat 10 October 2006 - 09:28 PM (#5) Useril este offline   iuli_23 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 3406
  • Inregistrat: 15-October 05

eu am auzit...acum 30 de secunde :heul:
0

Postat 10 October 2006 - 11:46 PM (#6) Useril este offline   proff 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 739
  • Inregistrat: 20-June 05

eu am conturi la peste 20 de agentii si cu toate astea am jucat constant la Multibet pentru ca intalneam deseori cote mai mari decat la celelalte. am jucat acolo numai pentru cotele lor mari. mi-au mai cerut niste date si mi-au spus ca-mi vor returna banii. totusi, nu cred ca sunt neseriosi :heul:
0

Postat 11 October 2006 - 04:35 AM (#7) Useril este offline   antiser 

• Parior Senior
  • Grup: Moderators
  • Postari: 1823
  • Inregistrat: 18-February 04

Nada la peshte ... :heul:
0

Postat 15 October 2006 - 10:42 PM (#8) Useril este offline   ady_poli 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 257
  • Inregistrat: 10-July 05

iti zic eu ce patesti.....ce am patit si eu cu betbutler-ul.....ramai fara bani....am trimis vreo 15 mailuri.....nimic.....odata intru in cont....si imi zice k se inchide casa de pariuri....sa imi retrag bani....si asa am ramas...cu promisiunea.....asa k bafta tie....
0

Postat 16 October 2006 - 10:21 AM (#9) Useril este offline   costi80 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1116
  • Inregistrat: 19-August 06

Poate ca nu prea a auzit lumea de pe aici de agentie nu conteaza prea mult. Dar chestia e ca nici http://www.sportsgamblingreview.com/#M nu a auzit. Si asta cred ca spune multe.
0

Arata acest topic

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

HOME | FORUM PARIURI SPORTIVE | BILETUL ZILEI | CLASAMENTE SI STATISTICI | REZULTATE LIVE | PREDICTII FOTBAL | MECIURI LIVE

Biletul zilei, Predictii fotbal, Pariuri sportive, Rezultate live, Clasamente fotbal, Statistici fotbal, Case pariuri

Skin si limba