Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal: Chat si discutii live - cupe europene si meciuri intertari - Pariuri Sportive forum, Biletul Zilei, Rezultate live, Predictii Fotbal

Salt la continut

HOME e-Pariuri Sportive | Biletul Zilei | Agentii Pariuri Sportive | Clasamente si statistici | Analiza cote | Rezultate LIVE | Predictii fotbal | Meciuri Online TV1, TV2, TV3, TV4

Share Topic:   del-icio-us twitter digg email facebook google stumbleupon
  • 39 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ultima »
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Chat si discutii live - cupe europene si meciuri intertari Evaluare topic: -----

Postat 13 August 2007 - 01:59 PM (#1) Userul este online   marius 

• Parior Senior
  • Grup: Administrators
  • Postari: 8466
  • Inregistrat: 21-October 03

Pentru decongestionarea thread-urilor de predictii si informatii, postati doar aici pronosticuri fara justificare, intrebari-raspunsuri de tip \"chat\", comentarii in timpul meciurilor si dupa terminarea lor.Bafta si inspiratie ![Edited on 2-9-2010 by marius]
2

Postat 14 August 2007 - 08:45 AM (#2) Useril este offline   Serja85 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 1065
  • Inregistrat: 24-December 06

Postez aici deoarece e doar o parere ,si nu o analiza :Recomand si eu meciul propus de onutz ,cei de la Rangers au jucat bine pana acum,i-am vazut in toate meciurile live.Nu au facut un fotbal extrem de bun in ultima deplasare din CL,dar stiu cum sunt echipele scotiene,o sa puna presiune din primul minut pe adversari,deoarece este f.important pentru ei o victorie acasa.Steaua Rosie Belgrad,numai este aceea echipa care juca acum 2-3 ani calificari turul 3 cum Milan.Atunci erau cel putin 4 jucatori f.buni in echipa,mai ales Zigici inaltul atacant,acum in Spania;si din ce am aflat de la un amic care a vizionat un meci recent de-al lor ,sunt intr- forma slaba,ca sa fiu mai bland. Rangers home win @1.66 bet365[Edited on 14-8-2007 by Serja85]
0

Postat 14 August 2007 - 11:08 AM (#3) Useril este offline   mousini 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 7123
  • Inregistrat: 16-March 07

Marius, multumesc ca te-ai gandit si la cei carora nu le plac analizele :mrg: :bere: ... pentru aceasta faza am ales urmatoarele pronosticuri :

Fisiere atasate

0

Postat 14 August 2007 - 10:43 PM (#4) Useril este offline   Camino 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 249
  • Inregistrat: 14-November 06

incredibil ce penibili pot fi unii jucatorii ai lui dinamo.........lazialii erau cu 2 oameni in minus si atacau in valuri iar romanii ce faceau ?? simulau ca niste nesimtiti !!!niculescu a stiut numai sa simuleze in meciul asta ...la fel si ropotan si stefan......vraiste si cu rednic ....nu pot sa inteleg de ce dinamo s a aparat in ciuda faptului ca aveau 2 oameni in plus minute bune ?!
0

Postat 14 August 2007 - 10:44 PM (#5) Useril este offline   adrian1981 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 6288
  • Inregistrat: 15-March 06

N-au mai putut prietene...erau terminati fizic....
0

Postat 14 August 2007 - 10:54 PM (#6) Useril este offline   Dinamovistu_tm 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 241
  • Inregistrat: 23-February 07

Citeaza

Originally posted by Caminoincredibil ce penibili pot fi unii jucatorii ai lui dinamo.........lazialii erau cu 2 oameni in minus si atacau in valuri iar romanii ce faceau ?? simulau ca niste nesimtiti !!!niculescu a stiut numai sa simuleze in meciul asta ...la fel si ropotan si stefan......vraiste si cu rednic ....nu pot sa inteleg de ce dinamo s a aparat in ciuda faptului ca aveau 2 oameni in plus minute bune ?!
Tu ce ai fi facut daca erai in teren in locul unui jucator,sau pe banca in locul lui Rednic???S-au aparat pentru ca au fost epuizati fizic,pentru ca acest rezultat este unul foarte bun in economia calificarii in grupe si pentru ca atmosfera de pe olimpico a fost infernala.Cu oameni in plus pe care i-a avut Dinamo,este o chestie neesentziala dupa opinia mea,pentru ca au fost multe echipe care au pierdut un meci dupa ce aveau avantaj atit pe tabela, cit si numeric.....Cred ca nu ar trebui sa fi atit de rautacios,chiar daca esti sustinatorul unei alte echipe...Multa bafta ![Edited on 14-8-2007 by Dinamovistu_tm]
0

Postat 14 August 2007 - 10:59 PM (#7) Useril este offline   sormar 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 1640
  • Inregistrat: 22-November 04

Au cazut fizic pe final. Sper sa nu le para rau ca n-au fortat. Niculescu a fost de-a dreptul idiot in final la faza cu pricina, in care in loc sa paseze la intalnire, si sigur ar fi fost 2-1, a simulat. Asta e, e bine si atat. Problema va fi apararea, ca e jale rau.
0

Postat 14 August 2007 - 11:03 PM (#8) Useril este offline   dan-rusca 

• Parior Senior
  • Grup: Moderators
  • Postari: 2774
  • Inregistrat: 04-February 05

Citeaza

Originally posted by Caminoincredibil ce penibili pot fi unii jucatorii ai lui dinamo.........lazialii erau cu 2 oameni in minus si atacau in valuri iar romanii ce faceau ?? simulau ca niste nesimtiti !!!niculescu a stiut numai sa simuleze in meciul asta ...la fel si ropotan si stefan......vraiste si cu rednic ....nu pot sa inteleg de ce dinamo s a aparat in ciuda faptului ca aveau 2 oameni in plus minute bune ?!
- asa suntem noi romanii - dupa ca inainte de meci , mai toata lumea nu paria deat cate goluri va incasa Dinamo , acum ,dupa meci, rezultatul de egalitate nu mai este bun , victorie , si daca se poate la doua goluri diferenta . Niculescu nu o fi facut el cel mai bun meci , dar sa nu uitam ca are 33 de ani , iar pe banca nu mai erau schimbari . Ropotan asa haotic cum joaca , este un mare castig pentru echipa - mijlocul lui Dinamo s-a invartit in jurul lui , Izvoranu e doar la al doilea meci la DInamo , primul ca mijlocas la inchidere - asa ca explicatii sunt , dar e mai usor sa aratam cu degetul decat sa cautam ezplicatii .Ca o curiozitate tu ce ai pariat inainte de meci - e cred ca un over Numai bine
0

Postat 14 August 2007 - 11:04 PM (#9) Useril este offline   Camino 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 249
  • Inregistrat: 14-November 06

cum sa cada fizic pe final ?? nu se poate........e inceput de sezon de abia.......sa ai 2 oameni in plus pe un teren de 100/50 metri e foarte foarte mult ........lobont si pulhac au jucat fara gresealadan nu am pariat deloc pe meciul asta si bine am facut.......ma gandeam inainte la un X pauza 1 final atat..........[Edited on 14-8-2007 by Camino]
0

Postat 14 August 2007 - 11:07 PM (#10) Useril este offline   polipolice 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 2779
  • Inregistrat: 14-September 05

dicnolo de patriotism ,nu putem zice ca lazio nu a aratat nimic !si-au creat ocazii au fortat ,au incercat (chiar si in 9)iar noi in afara de gol...pierdeam mingea imediat ce treceam mijlocul terenului unii vor spune ca rezultatul a fost echitabil , dar daca eram noi gazde si daca jucam noi ca lazio atunci toti ar fii spus ca am jucat bine dar am avut ghiniondaca comparam jocul si posesia mingii la atacantii celor doua echipe .....nu vreau sa exagerez , cred ca suferim la capitolul mentalitateapoi arbitrul a exagerat si el , daca insa toata partitura din seara asta a fost o tactica si o modalitate de a scoate un rezultat bun , atunci e bine .sa fim increzatori pentru retur !:heul:[Edited on 14-8-2007 by polipolice]
0

Postat 14 August 2007 - 11:21 PM (#11) Useril este offline   dan-rusca 

• Parior Senior

Citeaza

Originally posted by Caminocum sa cada fizic pe final ??
- au cazut fizic pentru ca italienii sunt mult peste noi ca viteza de joc - in medie in camp italian un jucator aleraga 9-10 km pe meci , uneori si mai mult , pe cand la noi media e undeva la jumate - eu zic mersi ca au putut duce meciul la bun sfarsit , ca nu au aparuit crampe si alte alea .
0

Postat 15 August 2007 - 06:15 AM (#12) Useril este offline   proff 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 737
  • Inregistrat: 20-June 05

Si eu sunt dinamovist, dar dupa seara asta sunt mai sigur decat eram inaintea meciului ca Dinamo nu se va califica. Am vazut foarte multa neputinta la Dinamo in acest meci. Au jucat ca o echipa mica, o echipa venita din lumea a treia a fotbalului. Am pariat Lazio -1 si daca s-ar mai juca de 10 ori probabil tot asta as paria pentru ca Lazio este echipa mai buna. Dinamo de data asta a avut noroc cu carul, ceea ce nu cred ca se va mai intampla peste 2 saptamani. Chiar nu cred ca este cazul sa mai laudam fotbalul romanesc dupa un astfel de meci. Am vazut suporteri vagabonzi, am vazut conducatori de club agramati si plini de ei, am vazut jucatori cu o mentalitate precara, jucatori care nu stiu sa respecte fotbalul si suporterii. Ne despart cateva zeci de ani atat la nivelul de civilizatie, cat si la cel fotbalistic. Doar un noroc imens poate ajuta Dinamo sa ajunga la masa bogatilor, iar daca va ajunge acolo, se va face cu siguranta de ras si ne va demonstra cat de departe suntem de Europa.:heul:
0

Postat 15 August 2007 - 07:15 AM (#13) Useril este offline   Phanescu 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 837
  • Inregistrat: 30-March 06

Nu trebuie sa disperam, asa a patit si Steaua in primul an de CL de la revenire, noroc totusi ca nu s-au facut de ras prea tare si au scos 5 puncte intr-o grupa cu Lyon, Real si Kiev.Deocamdata atat se poate, d-aia italia e in primele 3 la coeficienti si noi d-abia pe 5. Dinamo a jucat destul de inteligent in opinia mea. Chiar vorbeam cu amicii in momentele eliminarii de la Lazio; eram convins ca o sa domine si asa, in inferioritate.Din fericire, in pariuri e cu totul altceva, conteaza rezultatul!
0

Postat 15 August 2007 - 09:18 AM (#14) Useril este offline   hombre 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 233
  • Inregistrat: 18-November 05

Citeaza

Originally posted by proffSi eu sunt dinamovist, dar dupa seara asta sunt mai sigur decat eram inaintea meciului ca Dinamo nu se va califica. Am vazut foarte multa neputinta la Dinamo in acest meci. Au jucat ca o echipa mica, o echipa venita din lumea a treia a fotbalului. Am pariat Lazio -1 si daca s-ar mai juca de 10 ori probabil tot asta as paria pentru ca Lazio este echipa mai buna. Dinamo de data asta a avut noroc cu carul, ceea ce nu cred ca se va mai intampla peste 2 saptamani. Chiar nu cred ca este cazul sa mai laudam fotbalul romanesc dupa un astfel de meci. Am vazut suporteri vagabonzi, am vazut conducatori de club agramati si plini de ei, am vazut jucatori cu o mentalitate precara, jucatori care nu stiu sa respecte fotbalul si suporterii. Ne despart cateva zeci de ani atat la nivelul de civilizatie, cat si la cel fotbalistic. Doar un noroc imens poate ajuta Dinamo sa ajunga la masa bogatilor, iar daca va ajunge acolo, se va face cu siguranta de ras si ne va demonstra cat de departe suntem de Europa.:jump2:
Da, foarte bine punctat ... Lazio a demonstrat ca joaca totusi fotbal in ciuda faptului ca si ei trec printr-o criza si sunt la inceput de sezon, mi se pare ciudat sa spui \"tampenii\" cum am mai auzit si pe la tv(\"Lazio a inghesuit prea mult jocul pe centru\"), dar Dinamo ce a facut atunci?Trebuie sa fim multumiti de \"rezultat\", nu de jocul echipei, pentru ca la ce s-a jucat era mult mai realista o infrangere si sper ca asta a inteles si Rednic!In rest, e problema \"cainilor\", eu cred ca nu se vor califica... :heul:
0

Postat 15 August 2007 - 09:25 AM (#15) Useril este offline   adrian1981 

• Parior Senior
  • PipPipPipPipPip
  • Postari: 6288
  • Inregistrat: 15-March 06

Ar fi bine sa fi inteles si Rednic, din declaratia de dupa meci nu parea ca a inteles ceva...era suparat pe rezultat...Dinamo a jucat slab, jucatorii s-au daruit au alergat cat au putut dar jocul echipei mi s-a parut slab si sper ca ceea ce a aratat aseara nu este tot ce poate Dinamo pentru ca ar fi trist. Lazio echipa de mana a doua in Italia sa mature terenul cu Campioana Romaniei..In opinia mea egalul e norocos, iar atitudinea lui Rednic nu poate decat sa amplifice impresia de \"balcanism\" de care a dat dovada echipa noastra......totusi mai avem ceva timp de sperante, poate norocul si mobilizarea jucatorilor ne va duce in Champions League :heul:
0

Postat 15 August 2007 - 09:36 AM (#16) Useril este offline   SunShine 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 581
  • Inregistrat: 13-June 07

jucatorii nu cred ca erau chiar asa obositzi ! ma uitam la jucatorii lui lazio care aveau tricourile pe ei de parca doar ce ar fi iesit din apa in skimb niculescu si inca 3-4 dinamovisti cu exceptia lui pulhac izvoranu blay si danciu nu cred ca aveau pic de transpiratie pe tricou...daca se vrea mai mult trebuie sa dai mai mult ... daca ai pretentii sa fii acolo mai intai trebuie sa oferi mai mult ... una peste alta a fost un rezultat bun dar trebuie sa privim si partea \"grea\" a lucrurilor .... lazio va veni sa atace si va fi greu sa le opunem rezistenta si mai ales sa nu luam gol.
0

Postat 15 August 2007 - 10:41 AM (#17) Useril este offline   Phanescu 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 837
  • Inregistrat: 30-March 06

Eu vad cote egale pentru meciul retur, iar linia asiatica cred ca o sa fie la 0:0 (dnb).La ora asta, se joaca Lazio DNB daca e peste 1.85, altfel nu-mi dau seama daca merita.Evident, mai e mult pana la ora meciului, dar daca raman aceleasi date, vad Lazio mai valoroasa la DNB.[Edited on 15-8-2007 by Phanescu]
0

Postat 15 August 2007 - 11:05 AM (#18) Useril este offline   dan-rusca 

• Parior Senior

- citesc si ma minunez - NU SUNTEM MULTUMITI DE JOCUL LUI DINAMO - ce ar fi trebuit sa faca Dinamo sa multumeasca exigenta celor ce o condamna ? Sa se arunce din minutul 1 in atac , si dupa aia , in eventualitatea in care ar fi primit vreo 2-3 goluri , dupa meci , sa invoce nesansa de a ii fi iesit in cale Lazio . Pana la urma ce conteaza : sa jucam frumos 2 meciuri preliminare sau sa jucam inchis , si cu putin pragmatism sa avem doua echipe in CL - un vis acum vreo 2 ani ? Sa nu uitam totusi de adversar , Lazio locul 3 in campionatul cu nationala campioana mondiala . - sa mai intreb ceva : v-a placut jocul Stelei din primele 3 etape de campionat si din turul precedent cu Zaglebie ? Asa urat si pragmatic cum joaca pana acum stelistii si-au indeplinit obiectivele - punctaj maxim in campionat si foarte aproape de o noua prezenta in Liga . Asa ca spectacolul , mai ales in Liga Campionilor nu este de nasul nostru - noi inca batem la usa . Sa ii lasam pe altii sa faca spectacol , iar noi , daca vom continua sa muncim cum am facut-o in ultimii 2 ani , vom ajunge si noi sa ne permitem sa facem spectacol - pana atunci sa ne multumim cu punctele si sa ne rugam ca sansa sa ne surada si in retur .Numai bine !!!
0

Postat 15 August 2007 - 11:19 AM (#19) Useril este offline   eto`o 

• Parior Senior
  • PipPipPipPip
  • Postari: 619
  • Inregistrat: 31-August 05

Citeaza

Originally posted by dan-ruscadaca vom continua sa muncim cum am facut-o in ultimii 2 ani , vom ajunge si noi sa ne permitem sa facem spectacol
In aceasta seara e momentul...
0

Postat 15 August 2007 - 11:22 AM (#20) Useril este offline   dan-rusca 

• Parior Senior

- eu ma refeream la Dinamo - dar vorbind de meciul de diseara , sunt sigur ca nu va fi spectacol . Miza e prea mare , iar un eventual rezultat negativ ar afecta extrem de mult moralul stelistilor , mai ales ca sunt considerati mari favoriti ( cu atat mai greu ar atarna un eventual rezultat negativ).
0

Arata acest topic

• 39 Pagini +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ultima »
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

HOME e-Pariuri Sportive | Biletul Zilei | Agentii Pariuri Sportive | Clasamente si statistici | Analiza cote | Rezultate LIVE | Predictii fotbal | Meciuri Online TV1, TV2, TV3, TV4

Biletul zilei, Predictii fotbal, Pariuri sportive, Rezultate live, Clasamente fotbal, Statistici fotbal, Case pariuri

Skin si limba